На цьому веб-сайті використовуються файли cookies з метою поліпшення ефективності використання сайту. Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies

Zgodovina

1971

Док. Меніні розпочав виробництво нагрівальних котлів та чавунних виробів на заводі I.M.L. у м. Лен’яго (Верона) наприкінці шестидесятих років. 21 серпня 1971 року була придбана компанія F.A.I.S. у м. Сан-Ждовані-Лупатото (Верона). Через декілька місяців компанія «I.M.L» та «F.A.I.S» створили спільне підприємство Sime S.p.A. З цього моменту спільне підприємство досягло значного успіху та впровадило багато інновацій. Прагнення до впровадження інновацій впродовж трьох десятиріч дозволило компанії досягти нових, навіть більш амбіційних, цілей.

1973

У 1973 році були впроваджені дві важливі інновації: виробництво перших пласких чавунних радіаторів та чавунних газових котлів, оснащених пальниками з природньою тягою.

1984

З самого початку свого існування компанія «Sime» стала лідером у сфері виробництва підлогових котлів, які призначені для житлових будівель. У цьому році був уперше виготовлений котел центрального опалення та підігріву побутової води Murelle. Продукція компанії «Sime» пройшла декілька технологічних еволюцій, що зробило її найбільш популярною на міжнародному ринку.

1991

З 1991 року компанія «Sime» розпочала виробництво більш складних газових котлів на своєму виробничому об’єкті «Comfort Ambientale». Ці котли характеризувались точністю електронного регулювання функціональних фаз та процесу горіння.

1996

Завдяки інноваційній системи регулювання обігріву, компанія розпочала виробництво інноваційних котлів, наприклад, перший екологічно чистий котел Mistral, який працює на суміші газу та повітря та характеризується низьким викидом окисів азоту.

1998

На ринку з’явився перший у світі настінний котел з мікропроцесором та дистанційним керуванням, який забезпечував комфортний нагрів (опалення та нагрів побутової води) та енергозбереження завдяки можливості регулювання температури води залежно від температури зовнішнього повітря.

2001

У 2001 році лабораторія компанії «Sime» отримала сертифікат відповідності вимогам ЄС відповідно до Директиви про газове обладнання та Директиви енергоефективності. Це перша лабораторія у Італії, яка отримала таку акредитацію.

2006

У вересні 2006 року, компанія «Sime» зосередила свою увагу на навколишньому середовищі та використанні поновлювальних джерел енергії. Вона розмістила на ринку сонячні опалювальні системи, які поєднують традиційні нагрівальні котли та котли гарячої побутової води. Цей вибір був обумовлений вимогою ринку та компанія «Sime» дуже швидко збільшила об’єм виробництва.

2008

У 2008 року також був збільшений асортимент продукції, призначеної для крупних користувачів фотоелектричних систем. Проводилась розробка технологічних рішень з метою створення більш ефективного та надійного обладнання з метою поліпшення установки та регулювання системи. На ринку з’явились котли Murelle нового покоління, які представляли собою настінні котли, які дозволяли використовувати більшу кількість контурів при різних температурах та фотоелектричні системи нагріву. Уся регулююча електроніка для компонентів системи була вбудована у котел, робота якого регулювалась безпосередньо з панелі керування.

2009

У останні роки, зосереджуючи увагу на екологічності та використанні відновлювальних джерел енергії, компанія розпочала розробку принципово нових опалювальних систем: ці системи дозволяють автоматично використовувати одночасно декілька джерел енергії з метою забезпечення оптимального функціонування не окремого приладу, а усієї системи.

Компанія «Sime» інвестувала кошти у розробку інноваційної продукції при підтримці крупного італійського виробника теплових насосів.

Ми ніколи не орієнтувались на існуючі на ринку прості електронні регулятори. Ми обрали шлях дослідження та отримання поглиблених знань про функціонування «усієї системи».

Через два роки досліджень та комп’ютерного моделювання на базі програми Trnsys нам вдалося створити оптимізований нагрівальний котел, оснащений програмованою електронікою зі складними алгоритмами.

Під час проведення робіт ми постійно співпрацювали з фізичним факультетом Падовського університету, співробітники якого перевіряли фізичну та математичну конструкцію моделей, та порівнювали її з динамічними результатами енергозбереження.

Експерименти, які проводились за участю планувальників та спеціалістів у сфері теплотехнічного обладнання, дозволили внести необхідні коригування та точно налаштувати керуюче програмне забезпечення.

2011

Через два роки досліджень при підтримці фізичного факультету Падовського університету, компанія «Sime» представила інноваційний продукт, «Multi Energy Manager» який дозволяє використовувати різні джерела енергії завдяки впровадженню скоординованої логіки..

2016

Компанія «Sime» представила на виставці «MCE Expocomfort» у Мілані прилад «Murelle Revolution», який є єдиним генератором тепла класу A++,що об’єднує котел та тепловий насос. Цей прилад є дуже компактним та не оснащений зовнішніми блоками.

Please publish modules in offcanvas position.