Strona korzysta z plików cookie, w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Czy akceptujecie Państwo pliki cookie?

O firmi SIME

Zwycięskie połączenie siły handlowej i impulsu dystrybucyjnego, SIME od ponad trzydziestu lat stanowi niekwestionowany punkt odniesienia w dziedzinie komfortu środowiskowego.

Dzięki dalekowzrocznej strategii firma SIME zawsze była w stanie przewidzieć potrzeby rynku, stając się jedną z pierwszych w branży ze zintegrowaną ofertą komponentów instalacji do realizacji jeszcze bardziej wydajnych i niezwodnych systemów.

Powstała w Legnago w 1972 roku, konsekwentnie inwestowała w badania i rozwój, aby zaproponować coraz skuteczniejsze produkty pod względem wydajności energetycznej i wpływu na środowisko, nastawione zarówno na podstawowe potrzeby budownictwa mieszkaniowego, jak i bardziej złożone, związane z sektorem hotelarskim. 

  • SIME ZNAJDUJE SIĘ W PIERWSZEJ CZWÓRCE WŁOSKICH FIRM PRODUKUJĄCYCH KOTŁY STOJĄCE (80.000 SZTUK /ROK)
  • SIME ZNAJDUJE SIĘ W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE NA ŚWIECIE NA RYNKU KOTŁÓW ŚCIENNYCH (PONAD 100.000 SZTUK/ROK) 
  • SIME ZNAJDUJE SIĘ W PIERWSZEJ PIĄTCE PRODUCENTÓW GRZEJNIKÓW ŻELIWNYCH I JEST JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW ŻELIWNYCH WYMIENNIKÓW DO GŁÓWNYCH EUROPEJSKICH PRZEDSIĘBIORSTW Z TEGO SEKTORA